GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre


Değerli Meslektaşlarım,


Öncelikli olarak ülkemizi kasıp kavuran terörü şiddetle kınıyor; bu noktada tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Umarım bu süreci ülke olarak en kısa sürede atlatırız. Bu olaylara vesile olanlar da adaletin önünde en yakın zamanda hak ettikleri şekilde cezalandırılırlar. Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortadayken sektör ve ulusal basında Türsab Başkan adaylarının birbirleri, şahsım ve ekibim ile ilgili açıklamalarını kendileri adına talihsizlik olarak nitelendiriyorum.


Bilginiz üzere 2012 yılında başlatmış olduğumuz TÜRSAB HEPİMİZİN hareketi 2013 yılında Türsab 21. Genel Kurul ve Yönetim Kurulu Seçimlerinde üyelerimizin teveccühü ile %44 oy almıştır. Şahsım ve Türkiye'nin dört bir tarafında, mesleğimizin farklı kollarında faaliyet gösteren ekip arkadaşlarım 3 yılı aşkın bir süredir Türkiye'nin dört bir yanındaki meslektaşlarımızı dolaşıp temaslar kurmaktadır. Bu süreç içerisinde üyelerimizin sorunlarını yerinde dinleyip, konusunda uzman olan, hükümetlerle birlikte çalışmış aralarında emekli turizm müsteşarının da bulunduğu, hukukçular ve finans konusunda uzman danışman kadromuz ve ekip arkadaşlarımızla istişare ettik. Bu istişareler sonucunda tespit edilen sorunların çözüm önerileri ve yöntemleri beraber belirlendi ve meslektaşlarımızla seçim beyannamemiz vasıtasıyla paylaşıldı. www.tursabhepimizin.org/secim-beyannamesi/


1992 yılında kurulan aile şirketimiz “Hello Turizm Seyahat Acentesi A.Ş’de”  20 yılı aşkın bir süredir seyahat acentacılığı mesleğini icra etmekteyim. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak;  vergisini Türkiye Cumhuriyeti devletine ödeyen, Türk örf ve adetlerimize, etik ve ahlak kurallarına bağlı olarak yaşayan her birey gibi ben de onur duyuyorum. Mesleğimi icra ederken ülkemizin dört bir köşesini tanıtmaktan duyduğum haz, seçimler dolayısıyla ofislerinde ziyaret etmekten onur duyduğum 81 il 50 ilçemizdeki saygıdeğer meslektaşlarımızla yapmış olduğum ziyaretlerde tarafıma gösterilen tevazu ile taçlandığını gurur duyarak belirtmek isterim.


Tüm meslektaşlarımızı 2015 Aralık ayında yapılacak olan Türsab Genel Kurul ve Yönetim Kurulu seçimlerine katılmaya davet ediyorum. Adaylıklarını açıklayan; 18 yıl başkanlık yapan mevcut Türsab Yön. Krl. Başkanı ve 8 yıl Türsab Genel Sekreterlik ve 2. Başkanlık düzeyinde Yön. Krl. üyesi olan değerli meslektaşlarımızı görev aldıkları süre boyunca çözemedikleri sorunlarımızdan dolayı müsterih olmalarını rica ediyorum. TÜRSAB HEPİMİZİN diyerek Türkiye’nin dört bir köşesindeki meslektaşıyla kucaklaşan, meslektaşının sorununu sorunu edinen, kurumlar nezdinde bu sorunları çözecek diyaloga ve kararlılığa, bilgi ve tecrübe birikimine, azim ve güce sahip olduğumuzu bilmelerini isterim.


Bu bağlamda açıklamalarımın başlığında belirttiğim gibi, ülkemizin yangın yerine döndüğü şu zamanlarda; değerli meslektaşlarımızın birbirleriyle kavga etmek yerine, çamur at izi kalsın düşüncesinden uzaklaşarak, kısır çekişmeler içine girmeden, bunca zamandır çözemedikleri sorunlarımızı şimdi nasıl çözeceklerine dair projelerini meslektaşlarımıza anlatma yolunu izleyip; sektörümüze ve Türsab’ımıza yakışır asil bir seçim süreci içinde olmalarını tüm meslektaşlarım adına istirham ediyorum.

En içten sevgi ve saygı dileklerimle.

Türsab Hepimizin Platformu Adına

 Türsab Genel Başkan Adayı

 Emin ÇAKMAK

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı