GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

Türsab’ın yönetim adayları ile Bursa’lı meslektaşlarıyla buluştu


Türsab Genel Kurul’unda şimdiye kadar muhalefetin aldığı oyları üçe katlayarak zirveyi zorlayan “Türsab Hepimizin” grubu ve Türsab başkan adayı Emin Çakmak  ve yeni Türsab yönetimi Bursa’da buluştu. Toplantının açış konuşmasını yapan Emin Çakmak, 16 yıldır uyuyan Tursab'ı geçen dönem ortaya koydukları projelerle uyandırdıklarını söyledi. Emin Çakmak “85 projemizin 40’ının Türsab yönetiminin sahiplenmesi başarımızın ispatıdır. Türsab’ta yönetime geldiğimizde Türk turizmine barış ve kalite getireceğiz" dedi.

Emin Çakmak, yanlarında olmak isteyen tüm seyahat acentelerine kapısının açık olduğunu belirterek kendilerine oy veren seyahat acentelerinin oylarının boşa gitmediğini ve onlara verdikleri sözleri yerine getirmek için Türsab Başkan Adaylığının devam ettiğini söyledi.

TÜRSAB HEPİMİZ’DEN BURSA BÖLGESİ ACENTELERİNE FISTIK ÇAMI
Emin Çakmak, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her tarafında seyahat acentelerini ziyaret ettiklerini belirterek “Ziyaretlerimizde elimiz boş gitmiyor ve filizlenen yeni Türsab yönetiminin simgesi olarak fıstık çamı hediye ediyoruz. Çam güç demektir, amacımız Türsab üyelerine güç katmak ve Türk turizmine yeni bir vizyon kazandırmaktır” dedi.

TÜRSAB’A GERÇEK BİR YÖNETİM GETİRECEĞİZ
Türsab'ın hantal bir yönetime sahip olduğunu belirten Emin Çakmak, genc, farklı, dinamik, ileri görüşlü ve geniş vizyonu olan bir yönetimle geldiklerini belirterek "Türsab'a tüm acentelerin menfaatini koruyacak gerçek bir yönetim getireceğiz. Turizmi tek çatı, tek kanun altında toplayarak Türkiye'nin dünya turizminde gerçek yerini alabilmesi için turizmin tüm kuruluşları ile işbirliği içinde hareket edeceğiz. Türsab bundan sonra turizmde kavgacı olarak anılmayacaktır. Turizm barış ve huzur beklerken iç kavgalara son vereceğiz. Hedefimiz tüm seyahat acentelerinin güçlenmesi ve dünyada hak ettiği yere gelmesidir” şeklinde konuştu.

TÜRSAB’TA “BEN” DEĞİL “BİZ” OLACAK
Türkiye'nin tüm bölgelerinde seçime kadar çalışmaları durmadan sürdüreceklerini belirten Emin Çakmak şöyle devam etti:
"Türsab Hepimizin diyerek, tüm seyahat acentelerini kucakladığımızı ve Türsab'ın kişilerin değil onların olduğunu belirtiyoruz. Bundan sonra Türsab'ta "ben" değil "biz" hâkimiyeti olacaktır. Türsab Hepimizin ekibinde ayrımcılık yoktur. Yönetim kadromuzda genç vizyonu geniş ve işlerinde başarılı bayanlar ağırlıklı olacaktır. Bizimle birlikte yola çıkan genç, dinamik, heyecanlı ve dünya görüşü olan seyahat acenteleriyle Türsab'a değişim yaşatacağız. Farklı Türsab, kişilerin değil tüm seyahat acentelerinin hizmetinde olmak üzere yola çıkıyor. Yıpranmış ve geriye sayan bir Türsab yerine ileriye dönük çalışan ve Türk turizmini dünyanın zirvesine taşıyacak bir anlayışla yola çıkıyoruz. Acentelerin yüzünü ağartacak 100 yeni proje ile yola çıkıyoruz."

AHMET FETHİ BOZCAN: KORKU İMPARATORLUĞUNA SON VERİLECEK
Bursa'da devam eden Türsab Hepimizin toplantısında Ahmet Fethi Bozcan, Türsab yönetiminin seyahat acentelerini çeşitli şekillerde tehdit ederek baskıcı bir yöntem sürdürdüğünü belirterek “Korku imparatorluğu” oluşturduğu söyledi. “Türsab’ta korku imparatorluğuna karşı şeffaf yönetim getireceğiz. Türsab’ta korku imparatorluğu bitecek” dedi.

SELAM TUR’UN SAHİBİ HASAN ERDEM AĞIRLADI
Türsab Güney Marmara BYK eski başkanı Selamtur’un sahibi Hasan Erdem’in konuğu oldular. Toplantıya Emin Çakmak, Hasan Erdem, Bilal Korkmaz, Hilmi Karaduman, Yavuz Onur, Hüseyin Doğan, Neşat Demir, Özcan Metin, Nezih Hacıalioğlu, Ahmet Fethi Bozcan, Fatih Günay, Süleyman Gök, Mehmet Gem, Erkan Erdem, Erkan Özsavaş, Bayram Karakuş, Tülay Çakmak, Meltem Özdemir, Serkan Berberoğlu, Halil Yılmaz, Emre Yıldız ile danışmanlar Şadan Cerit, Yunus Gürkan, Kamil Yüceoral, Suha Öncü, Necdet Kocatüfek ve Özkan Altıntaş katıldı.

Türsab hepimizin ekibi Anatolia Hotel’de yapılan toplantıda 2015 yılsonunda yapılacak olan TÜRSAB Genel Kurulu için stratejiler belirlediler. Toplantıya katılanlar bölgelerindeki çalışmaları sürdürerek hep birlikte sadece seyahat acentelerinin menfaatini düşünerek ortak dilde hareket edeceklerini söylediler.
Gündüz toplantıya katılanlarla Wamtes Restoran’da yemek yenildi. Toplantı sonrası akşam ise Güney Marmara Bölge Acenteleri ile yemekte buluşuldu. 

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı