GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

Kutsal emanetiniz olan oylarınızı, sizden ödünç istiyoruz…


TÜRSAB Genel Başkan Adayı Emin ÇAKMAK, seçim çalışmalarına “Kurtuluş savaşının kesin sonucunun alındığı Dumlupınar’dan Büyük Taarruz’la” başladı.

TÜRSAB Genel Başkan Adayı Emin ÇAKMAK, “değişim zamanı” diyerek “TÜRSAB HEPİMİZİN” sloganı ile seçim çalışmalarını Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda önemli yeri olan “Büyük Taarruz”un başladığı  Dumlupınar bölgesinde başladı. Afyonkarahisar Korel Thermal Resort Clinic ve Spa Otel’de yapılan iki günlük toplantıda 2015’te yapılacak Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği-TÜRSAB genel kurulu için değerlendirme yapıldı.

EMİN ÇAKMAK: OYLARINIZLA BİZE VEBAL YÜKLEDİNİZ, YİNE OYUNUZU İSTİYORUZ
2015 Türsab Genel Kurulu için danışma kurulu üyeleri ile seçim değerlendirme toplantısı yapan Emin ÇAKMAK, daha sonra bölgede bulunan seyahat acenteleri ile yaptığı toplantıda bölge sorunlarını ve ortaklaşa çözüm önerilerini dinledi. İki günlük toplantıda yeni seçim stratejileri ve yeni projeler konuşuldu.

Emin ÇAKMAK; hakkımıza hukukumuza ve geleceğimize sahip çıkacağız, “Oylarınızı ödünç olarak istiyoruz. Geçen Genel Kurul’da verdiğiniz oylarla bize büyük bir sorumluluk yüklediniz. Biz bu vebalin altında kalmamak, sizlerin çoluğunuzun, çocuğunuzun, ailenizin rızkını korumak ve Türk turizminin geleceğini kurtarmak için çalışmak istiyoruz. Bizim sırtımıza vebal yüklediniz. Sizler için kazanmak zorundayız” dedi.

TÜRSAB’IN MEVCUT YÖNETİMİ PANİK İÇİNDEDİR
Emin ÇAKMAK sözlerini “Türsab hepimizin diye yola çıktık. Türsab’ın hepimize ait olmadığına inananlar inşallah bu dönem gidecekler. Bir yıl kısa bir süre, biz değişime hazırız ve bölgelerde çalışmaları başlatıyoruz. Türsab’ın mevcut yönetimi panik içindedir. Bu kez sizlerin oylarınızla Türsab’da değişimi sağlayarak, Türsab’ın tüm imkânlarını kimsenin önünde eğilip bükülmeden, kendi adımıza değil seyahat acentelerin menfaati için kullanacağız” şeklinde konuştu.

HASAN ERDEM: TÜRSAB’TA DEĞİŞİME İNANIYORUZ
Toplantıya katılan Bursa Selam Tur’ur sahibi ve Güney Marmara BYK eski Başkanı Hasan Erdem “Hepimiz Türsab’ta değişime inandığımız için buradayız” dedi. Hasan Erdem, Türsab’ta projesi olmayan, sadece baskı ve tehditle iş yaptığını zanneden bir yönetimle karşı karşıya olduklarını belirterek “Bu kurum artık bizleri temsil etmiyor. Bu yönetim turizm sektörünü geri bırakıp kazancımızı engellerken,  Türkiye’nin turizmdeki gelişimine büyük sekte vurmaktadır. Bu kurum kimseye baki değildir” şeklinde konuştu.

DUMLUPINAR ZAFERİNDE ATATÜRK’ÜN SÖYLEDİĞİ SÖZLER MANİDARDIR
Kurtuluş savaşımızın kesin sonucu olan, Başkomutanlık Meydan Savaşının cereyan ettiği,  26 Ağustos 1922′de Kurtuluş savaşımızın kesin sonucunun alındığı bu yerde ATATÜRK ;“Hiç şüphe yok ki yeni Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli burada atıldı, sonsuza dek sürecek hayatına burada imkân verildi. Bundan sonra iktisat sahasında başarı gerekmektedir. Safsata ve hurafeler kafadan çıkarılmalı, gelişmeyi engellemek isteyenler bertaraf edilmelidir. Ey yükselen yeni nesil, Cumhuriyeti biz kurduk onu siz devam ettireceksiniz” demiştir.

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı