GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

THTDC Başkanı Çakmak Dubai’de yeniden Dünya Başkanı seçild


Dünya sağlık turizmini yöneten ülkelerin üye olduğu Dünya Sağlık Turizmi Konseyi-Global Healthcare Travel Council –GHTC Başkanlığına Dubai’de yapılan kongrede Emin Çakmak yeniden “Dünya Başkanı” seçilerek dünyanın Türkiye’ye olan güvenin tazeledi. Böylece Dünya Sağlık Turizmi Konseyi başkanlığı tekrar Türkiye’de kaldı ve yönetim yeri İstanbul olarak devam etti.

Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkanlığı’na yeniden seçilen Emin Çakmak “2007’den beri Türkiye’nin sağlık turizmini geliştirmek ve ülkemize faydalı olmak için çalışıyoruz. Bir yıldır GHTC’de dünyanın sağlık turizmi için çalışıyoruz. Dünyanın bize olan güveni Türkiye’ye güvenidir. 2015 yılında Dünya Sağlık Turizmi Fuarı IMTEC’i İstanbul’da yaparak dünyanın sağlık turizmini Türkiye’ye getireceğiz” dedi.

DÜNYADAN 43 DELEGE SAĞLIK TURİZMİ İÇİN “EMİN ÇAKMAK” DEDİ
Dünya Sağlık Turizmi Konseyi-Global Healthcare Travel Council-GHTC, Emin Çakmak’ın başkanlığında 43 delegenin katılımıyla Dubai International Convention and Exhibition Centre’da bir araya geldi. Çalışmaların özetlendiği ve ileriye dönük görüşlerin sunulduğu toplantıda Emin Çakmak başkanlığında GHTC’nin başarılı olduğu ve Genel Sekreter Yunus Gürkan’ın üyelerle olan temasından memnun kalındığı bildirildi. Yapılan oylama sonucu Emin Çakmak yeniden Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkanlığına getirilirken, “işbirliğini geliştirmek, daha güçlenmek ve sağlık turizminde yeni pazarlama yöntemlerini oluşturmak” için yapılan çalışmalar özetlendi.

Dünya Sağlık Turizmi Konseyi (Global Healthcare Travel Council) GHTC’nin 2013 yılında Monako’da 48 ülkenin katılımıyla kuruldu.
GHTC delegeleri Dubai International Medical Travel Exhibition and Conference-IMTEC’te buluştular. Toplantıda GHTC Genel Sekreteri Yunus Gürkan tarafından yıl boyunca yapılan çalışmalar ve ileriye dönük projeler gündeme getirildi. Daha sonra delegelerin görüşleri alınarak yeni projeler geliştirildi.

DUBAI TOPLANTISINA KATILAN ÜLKELER
Türkiye, ABD, Almanya, İngiltere, Yunanistan, Estonia, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna, Almanya, Portekiz, Nijerya, Kazakistan, Özbekistan, Uganda, Kırgızistan, Ürdün, Botswana, Surinam, Azerbaycan, Çin, Polonya, Tanzanya, Kenya,  Litvanya, Uganda, Kırım, Hırvatistan, Macaristan, Nepal, Polonya, Hindistan, Ürdün, Kuveyt, Latvia, Senegal, Nijerya, Pakistan.

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı