GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

Türsab Hepimizin 1. olağan toplantısı yapıldı


TÜRSAB Hepimizin Platformu YK 1.nci olağan toplantısını 30 Ocak’da İstanbul’da gerçekleştirdi. 21. TÜRSAB Olağan Genel Kurulunda yarışan 2.nci liste olarak 892 oy alarak oyların %44 nü alan ekip Başkanı Emin Çakmak, Genel Kurul kapanış konuşmasında anons ettiği üzere “tüm ekibimizle yolumuza devam edeceğiz ve 22.nci dönem seçimlerine kadar daha yoğun ve sıkı çalışıp ipi göğüsleyeceğiz” demişti.

Bu anlayışla Türsab Hepimizin ekibi yoluna ve çalışmalarına durmadan devam ediyor. Seçimden tam 2 ay sonra 1.nci olağan YK toplantılarını 30 Ocak’da İstanbul’da gerçekleştiren TÜRSAB Hepimizin Platformu ekibinde yer alan tüm illerdeki YK üyeleri söz alarak bölgelerindeki gelişmeleri ve sorunları dile getirdiler. Çözüm yollarını tartışıldığı toplantıda, YK üyeleri yanı sıra Disiplin kurulu başkanı ile Denetim Kurulu başkanı da toplantıya katılarak görüş ve önerilerini paylaştılar.

Toplantıda BYK seçimlerinden Havayolu sonlarına ve Kaçak faaliyetler konusu değerlendirildi. Dünyanın 5.nci  büyük Turizm fuarı olarak kendini kanıtlamış Emitt Fuarında TÜRSAB’ın varlığının görülmemesi de görüşülen konular arasındaydı. Böylesine önemli bir turizm fuarında baş aktör olmamız gerekirken ne TÜRSAB logosu, ne de protokolde TÜRSAB temsilcisi vardı. Yıllardır süren sektör kavgasına son verilerek; TÜRSA’ın Emitt’de olması, yerini alması gerektiğine dikkat çekildi.

TÜRSAB Hepimizin Platformu 3 aylık olağan toplantısının ikincisini Nisan ayında farklı bir şehirde gerçekleştirmek üzere karar alarak toplantıyı kapattı.

 

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı