GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

Meslektaşlarına ve turizm sektörüne hizmet etmeyen mevcut yönetime artık DUR diyelim.


Sevgili Meslektaşlarımız,

Dünyada ve ülkemizde her alanda olduğu gibi, turizmde de dönüşüm çok hızlı yaşanmaktadır. Bu hızlı dönüşüm, sektörel sorunlarımızı da hızla artırmaktadır. Mevcut TÜRSAB yönetimi ne öngörüleriyle, ne mevcut yönetim anlayışıyla, nede teknolojik alt yapısıyla sorunlarımızı çözememekte, mevcut 1618 sayılı yasamız ise artık ihtiyaçlarımıza cevap vermemektedir.

Bütün meslektaşlarımıza sesleniyoruz!

Bizler "TÜRSAB HEPİMİZİN " diyen arkadaşlarımızla beraber; TÜRSAB’ımızı çağ dışı kalmış yönetimden kurtarmak, gerçek işlevine kavuşturmak için TÜRSAB’ın sahipleri olan siz seyahat acentası üyelerimize hizmet etmeye talip olduk.

Bizler, sektörümüzde çalışan tüm emektar kardeşlerimizin haklarını korumak, sorunlarını çözmek ve sektörümüzün hak ettiği yere gelmesi için bu göreve talibiz.

Ailelerimizin rızıkları, mesleğimizin onuru ve geleceği sizlerin elindedir. Tüm meslektaşlarımızın ümidi ve geleceği de yine sizlerin sağduyulu kararlarınızla korunacaktır.

Meslektaşlarına ve turizm sektörüne hizmet etmeyen mevcut yönetime artık DUR diyelim.

Bizler 81 il temsilcimiz, koordinatör ve danışmanlarımızdan oluşan 100’ü aşkın arkadaşımız ile güç birliği yaparak her gün çalışıyor, çözüm önerilerimizi siz sektördeki kardeşlerimizle paylaşıyoruz.
Sektörümüzde çalışan kardeşlerimizin ekmek götürdükleri ailelerinin de bir an önce bu mutlu hedeflere kavuşmak için bizlere dua ettiklerini biliyor ve bu duaların gücüyle başaracağımıza tüm kalbimizle inanıyoruz.

Hep birlikte, tek vücut olarak, Aralık 2015 genel kurulunda üyesine hak ettiği değeri vermeyen mevcut yönetimi değiştirecek cevabı vereceğinize inancımız tamdır.

Allah sektörümüzü, ülkemizi ve onu savunan tüm doğru insanları korusun.

Gücünüz Gücümüzdür 
TÜRSAB HEPİMİZİN

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı