GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

WTM’de Bakan Ömer Çelik: Türsab kongresini yakinen izliyoruz


Kasım 05, 2013 - Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik WTM’de “İki kongreyi yakinen takip ediyoruz. Biri Fenerbahçe diğeri Türsab kongresidir” dedi. İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen World Travel Market-WTM 2013 fuarına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, “İki kongreyi izliyoruz. Fenerbahçe’nin sonucu aldık. Şimdi Türsab kongresini yakinen izliyoruz” dedi. Türkiye standında Bakan Ömer Çelik’i karşılayan Türsab başkan adayı, Hello Turizm Genel Müdürü ve Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi-THTDC Başkanı Emin Çakmak “Biliyorsunuz bu dönem Türsab Başkan adayıyım” dedi.

BAKANI KAPIDA KARŞILADILAR
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’i WTM 2013 Fuarı’na girişte kapıda Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ahmet Ünal Çeviköz, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi-THTDC Başkanı Emin Çakmak, THTDC Genel Sekreteri Yunus Gürkan, ETİK Başkanı ve TÜROFED Başkan Yardımcısı Mehmet İşler tarafından karşılandı. Bakan daha sonra Türkiye standını ziyaret ederek katılımcılarla buluştu.

BAKAN LOKUM İKRAM ETTİ
Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi’nin standına geldiğinde THTDC Başkanı ile sohbet eden Bakan Ömer Çelik, standın üzerindeki lokumu göstererek Emin Çakmak’a “Sen lokum ikram etmiyorsan ben ikram edeyim” diyerek kaseyi alarak yanındakilere ikramda bulundu. Bakan Ömer Çelik ile sohbete devam eden THTDC Başkanı Emin Çakmak, İngiltere pazarı hakkında bilgi verdi. Çakmak, THTDC olarak 68 ülkede network ofisi bulunduğunu ve İngiltere pazarında 4 yıldır her yıl 4 fuara katıldıklarını söyledi. Fuarlara katılımlarda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın verdiği destek ve katılımlar için teşekkür etti.

 

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı