GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak, Kocadon’la projeleri paylaştı


KOCADON, EMIN ÇAKMAK’LA DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
Başkan Kocadon, Emin Çakmak’a 17 yıldan bu yanan başkan olduğunu hatırlatarak Türsab başkan adaylığını kutladıktan sonra liderlik yolunda deneyimlerini paylaştı.

TÜRSAB HEPİMİZİN BÖLGE TURİZMİ İÇİN ÖNEMLİDİR
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon , “Türsab Hepimizin” grubunun bölge turizmi için hazırladıkları projelerin Bodrum’un geleceğine damga vuracak ölçüde olduğunu belirterek “Uzun soluklu turizm anlayışınızı kutluyorum. Bu güne kadar Türsab yönetimleri Bodrum için hep söz verdiler. Sonra ortadan kayboldular. Sizinle birlikte katıldığımız yurtdışı fuarlarda performansınızı biliyoruz. Sizin çalışmalarınızı izliyoruz. Bizim için faydalı işler yapacağınıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

BİRLİKTE ÇOK İŞLER YAPACAĞIZ
Başkan Kocadon, Türsab Hepimizin ekibinden Kartaca Turizm’in sahibi Fatih Günay ile işbirliği içinde dünyada önemli bir marka olan Bodrum’u daha ileriye taşıyacaklarını belirterek kongrelerinin hayırlı olmasını diledi.

BÖLGENİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak, Güney Ege’de Kaş, Kalkan, Fethiye, Marmaris, Didim ve Bodrum’daki ecentelerle yaptıkları toplantılarda bölgenin sıkıntılarını tespit ettiklerini söyledi. Türsab Kongresi sonrası yönetime geldiklerinde kısa sürede sorunları büyük ölçüde çözeceklerine ve turizme barış getireceklerini belirterek “Turizmi tek yasa ve tek çatı altında toplayarak dünyada güçlenmesini sağlayacağız” dedi.

Bize Ulaşın!
Dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilirsiniz.Ziyaretçi Sayısı