GÜCÜNÜZ
GÜCÜMÜZDÜR
ANASAYFA YÖN. KUR. ADAYLARI SEÇİM BEYANNAMESİ FAALİYETLER HABERLER BASINDAN GALERİ İLETİŞİM
Seçimlere Kalan Süre

HABERLER

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı Emin Çakmak, Aralık ayında yapılacak TÜRSAB seçimlerinin kısır çekişmeler yerine TÜRSAB’a yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesini istedi. TÜRSAB Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Çakmak, yaptığı açıklamada, terörü şiddetle kınadı.
Meslektaşlarına ve turizm sektörüne hizmet etmeyen mevcut yönetime artık DUR diyelim.
Bütün meslektaşlarımıza sesleniyoruz! Bizler "TÜRSAB HEPİMİZİN " diyen arkadaşlarımızla beraber; TÜRSAB’ımızı çağ dışı kalmış yönetimden kurtarmak, gerçek işlevine kavuşturmak için TÜRSAB’ın sahipleri olan siz seyahat acentası üyelerimize hizmet etmeye talip olduk.
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak: Türsab yönetimi 30 yıl geride kaldı
Türsab Genel Başkan Adayı Emin Çakmak, Sheraton Hotel Ankara’da yaklaşık 200 seyahat acentesi ile yemekte buluştu.
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak, Kocadon’la projeleri paylaştı
BODRUM- Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak ve “Türsab Hepimizin” ekibinden Fatih Günay, Lütfü Metin, Özcan Metin ile Özkan Altıntaş Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek bölge turizmi için hazırladıkları projeleri anlattılar..
Çakamak; Saygınlığı olan yeni Türsab Geliyor!
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak: Acentenin yanında olan, acentenin menfaatine çalışan, bölgeleri güçlendiren ve üyelerine kazandıracak yeni bir Türsab geliyor.
Turizm Haftası Kutlama Mesajı
TÜRSAB Genel Başkan Adayı Sayın Emin Çakmak "Turizm Haftası" nedeniyle yaptığı açıklamada "müjdeyi verdi".
Çakmak; TUREB ile fikir birliği içindeyiz
TÜRSAB Genel Başkan adayı Emin Çakmak Beyaz Rusya Sağlık Turizm fuarından dönüşünde ayağının tozuyla Antalyalı meslektaşlarıyla buluştu.
Koç: TÜRSAB Genel Kurulu’nda onurumuz ve geleceğimiz oylanıyor
ARK Turizm’in sahibi Ali Rıza Koç, Türsab Başkan adayı Emin Çakmak’ın liderliğindeki “Türsab Hepimizin” ekibine katıldığını açıkladı.
Başkan sen üzülme mutlu ol. Biz gelir doğrusunu yaparız!
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, Türsab BYK başkanlarından özür dileyen yönetimin adeta günah çıkarır bir hale geldiğini belirterek “Başkan sen üzülme, mutlu ol. Biz gelir doğrusunu yaparız...” dedi.
Türsab adayı Emin Çakmak: Türk sağlık turizmi için Moskova'dayız
GHTC Başkanı ve Türsab başkan Adayı Emin Çakmak: "Türkiye’nin sağlık turizmini dünyanın zirvesine taşımak için Moskova’dayız. Herkes ülkesi için burada olmalı" dedi
Dünya Sağlık Turizm Başkanı Emin Çakmak: Sağlık turizmi insanlığa hizmettir
THTDC Kurucu Başkanı ve GHTC Başkanı Emin Çakmak ile THTDC Başkanı Meri Istroti, Atina’da Türkiye’nin sağlık turizmini anlattı.
Emin Çakmak, acentelere 'bereket sembolü' fıstık çamı armağan ediyor
Türsab başkan adayı Emin Çakmak, seyahat acenteleri için özel ambalajlı hazırlattığı 8700 adet bereket sembolü fıstık çamı armağan ediyor.
Türsab’ın yönetim adayları ile Bursa’lı meslektaşlarıyla buluştu
Genel kurulda zirveyi zorlayan “Türsab Hepimizin” grubu ve Türsab başkan adayı Emin Çakmak ve yeni Türsab yönetimi Bursa'lı meslektaşlarıyla buluştu.
Müsteşar Prof. Dr. Haluk Dursun: Emin Çakmak'a destek vermeliyiz
Müsteşar Pro.Dr. Haluk Dursun, Emin Çakmak’ın çalışmalarını dikkatle izlediğini ve destek vermek için elinden geleni yapacağını söyledi.
Gazeteciler Derneği'nden Emin Çakmak’a 'En İyi Turizm Elçisi' ödülü
THTDC Kurucu Başkanı ve GHTC Başkanı Emin Çakmak Türk turizmine yaptığı hizmetler nedeniyle “En İyi Turizm Elçisi” ödülüne layık görüldü.
Maskat’ta Dubai IMTEC Fuarı İçin Sağlık Turizminde Dev Anlaşma
Maskat’ta düzenlenen İMTEC Fuarı’nda anlaşmayı Informa Fuarcılık adına IMTEC Fuarı Direktörü Jamie Hill ile THTDC Kurucu Başkanı Emin Çakmak imzaladı.
İstanbul Healthex 2016 tanıtım standını Bakan Yardımcısı Arıcı açtı
İstanbul Healthex 2016 Fuarı’nın tanıtım standı kurdelesini Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, İstanbul Valisi Vasip Şahin , GHTC Başkanı Emin Çakmak birlikte kesti.
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak; Bursa’nın kimlik sorunu var
Dünya Sağlık Turizmi Konseyi-GHTC Başkanı Emin Çakmak Bursa’nın kimlik sorunu olduğu söyledi.
Kutsal emanetiniz olan oylarınızı, sizden ödünç istiyoruz…
Emin ÇAKMAK, “TÜRSAB HEPİMİZİN” sloganı ile seçim çalışmalarını Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda önemli yeri olan “Büyük Taarruz”un başladığı Dumlupınar bölgesinde başlattı
Türsab yeni yasa tasarısında neler var?
Emin Çakmak Türsab yeni tasarısı ile ilgili olarak Sayın Firuz Bağlıkaya ile görüşmesi sonrasındaki tespitlerini paylaştı.
GHTC Başkanı Emin Çakmak: Sağlık turizmine uygun tesis yapın
GHTC Başkanı Emin Çakmak, Türkiye’de turizmin tüm paydaşlarını sağlık turizmine uygun tesisler yapmaya ve hizmetler üretmeye çağırdı.
Emin Çakmak: Sağlık turizmi ihracat sayılacak
Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Derneği-THTDC ile Türkiye İhracatçılar Meclisi-TİM ile “Hizmet Komitesi” adı altında işbirliği kuruyor.
Turizmin ‘A Takımı’ yatırım için geliyor
İstanbul 9-10 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye ve Komşu Ülkeler Otel Yatırım Konferansı, (CATHIC) dev bir buluşmaya sahne olacak.
Türkiye sağlığa iyi geliyor!
Sağlık turizminde son yıllarda sıçrama yapan Türkiye dikkatleri üzerine çekti. Research and Markets’ın raporuna göre 4 yılda yüzde 6 büyümesi öngörülen sektör, turistik gezilere oranla 10 kat fazla döviz geliri bırakıyor
THTDC Başkanı Çakmak Dubai’de yeniden Dünya Başkanı seçild
Mart 06, 2014 DUBAI -Emin Çakmak, Dubai’de Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkanlığına yeniden seçilerek dünyanın Türkiye’ye olan güvenini tazeledi.
Türsab Hepimizin 1. olağan toplantısı yapıldı
TÜRSAB Hepimizin Platformu YK 1.nci olağan toplantısını 30 Ocak’da İstanbul’da gerçekleştirdi.
Neşat Demir; Aile bireylerine dil uzatanları şiddetle kınıyorum!
Divan Başkanı seçilen Sayın Talha Çamaş salon hâkimiyetini kaybetmiş ve tarafsızlığını yitirmiştir.
Yeniden yapılanma sürecini başlatıyoruz !
Teveccüh göstererek mukaddes emanet olarak kabul ettiğimiz oyları ile bizleri destekleyen tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.
WTM’de Bakan Ömer Çelik: Türsab kongresini yakinen izliyoruz
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik WTM’de “İki kongreyi yakinen takip ediyoruz. Biri Fenerbahçe diğeri Türsab kongresidir” dedi.
7 Kasım’da Sorulmamış Soru Kalmayacak!
TURSAB Başkan Adayı Sayın Emin ÇAKMAK; 7 Kasım’da sorulmamış soru kalmayacak" dedi
TURSAB Türkiye’nin Yükselen Hızına Ayak Uyduramıyor!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan TURSAB üyelerine çok önemli mesaj verdi! “TURSAB Türkiye’nin Yükselen Hızına Ayak Uyduramıyor!”
TÜRSAB Kurumsal Olarak Köhnemiştir
TÜRSAB Kurumsal Olarak Köhnemiştir! Anadolu’nun nabzını ölçen, tek tek seyahat acentelerinin dert ve özlemlerini dinleyen, Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, başkan adayı olarak sürdürdüğü çalışmalarını, bir duyuruyla TÜRSAB Camiası ve kamuoyu ile paylaştı.
Seçim Çalışmalarını BURSA’dan başlattı
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak: 7 bin acente için yola çıktı... Emin Çakmak, Türsab Başkanlık adaylığı seçim çalışmalarında görüştüğü seyahat acentelerinin “kan ağladığını” ve “çok sıkıntılı” olduğunu söyledi.
Yaşanan Son Olayların Turizm Sektörüne Etkileri Çalıştay Sonuç Raporu
15 Haziran Cumartesi günü saat 15:00 da, konseyimizin çağrısı ile turizm sektörümüzün değerli temsilcileri,”Yaşanan Olayların Turizm Sektörümüze Etkileri Çalıştay’ında bir araya geldiler.
Seyahat acenteleri Kaybolan Yılları için buluştular
Haksız rekabet uygulamaları karşısında seyahat acenteleri yalnız kalarak tükenme noktasına geldi. Seyahat acenteleri sorunlarının dile getirildiği ve çözüm önerileri üretildiği “arama toplantısı”nda ilk kez “kaybolan yılları” için bir araya geldiler.
GHTC Dünya Sağlık Turizm Konseyi Kuruldu
Dünyadan 38 ülkenin katılımıyla “Global Healthcare Travel Council” – “Dünya Sağlık Turizmi Konseyi” kuruldu. Dünya Sağlık Turizm Konseyinin kuruluşu, 23 Mart 2013 tarihinde, Monako Le Meridien Oteli’nde yapılan toplantıda, tüm üye ülkelerin imzaladığı katılım protokolü ile dünyaya ilan edildi.
Türsab’ta ve Türk turizminde tarih yazacağız
Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi-THTDC Başkanı Emin Çakmak, Ankara Medicana International Hospital’de düzenlenen “Turizmcilerle sağlık sektörünü buluşturma” toplantısında seyahat acenteleri ile hastaneleri işbirliğine çağırdı.
Emin Çakmak acenteleri sağlık turizmine çağırdı
Emin Çakmak; Sağlık turizminde tedavi için gelen bir hasta 25 normal turiste bedeldir” diyerek, Bursa’dan yedi bin seyahat acentesine “Gelin sağlık turizmi yapın, sıkıntılarınızı atlatın” diye çağrıda bulundu.
Emin Çakmak: TV Net’te sağlık turizmini anlattı
Emin Çakmak “Sağlık turizminin Türkiye’nin ekonomisine büyük katkısı olacaktır.
tag-heuer-carrera-replica.omegaaffordable.com tag heuer carrera replica